TOKAT REŞADİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULTAN REŞAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ PORTEKİZ’DE

SULTAN REŞAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ PORTEKİZ’DE

 

SULTAN REŞAT MTAL PORTEKİZ’DE


    2014 Yılı Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenci Hareketliliği kapsamında Reşadiye Sultan Reşat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Ticaret Meslek Lisesi) tarafından hazırlanan ve AB Bakanlığı Ulusal Ajans tarafından finanse edilen Büro Yönetimi Alanı Öğrencilerinin “Yeni Nesil Bilgi İşlem Otomasyon Sistemleri” adlı projesinde 35 öğrenci ve 2 öğretmen,  Portekiz’e gitti.

             Okul Müdürü Fatma COŞKUN’un sahipliğinde ve Büro Yönetimi Alan Şefi Merdol COŞKUN koordinatörlüğünde yapılan proje, ilimizdeki beş projeden birisine Reşadiye İlçesi olarak sahip olma özelliğini taşıyor. Hareketlilikten önce İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet FEDAKARTÜRK’ü ve Şube Müdürü Erdem GÜMÜŞ´ü makamlarında katılımcılar ile ziyaret ederek Proje hakkında bilgi verdiler.

             İlçe Milli Eğitim Müdürü FEDAKARTÜRK ve Şube Müdürü Erdem GÜMÜŞ´ü  ise, projeden dolayı okulu kutlayarak öğrencilere yolculuklarında ve staj çalışmalarında başarılar dileyerek ikramlarda bulundu.

 

 

 

 

Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Hükumet Konağı Kat1 No6 60700 Reşadiye/TOKAT - 03564613350-4613021

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.