TOKAT REŞADİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bir Sen-Tokat 1’Nolu Şube Öncülüğünce Tokat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Katkılarıyla Gerçekleştirilen ’Bir Bilenle Bilge Nesil’ Projesinin Finali Yapıldı.

Eğitim Bir Sen-Tokat 1’Nolu Şube Öncülüğünce Tokat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Katkılarıyla Gerçekleştirilen ’Bir Bilenle Bilge Nesil’ Projesinin Finali Tokat Gaziosmanpaşa Statyumunda 1800 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Finale Belediye Başkanlığımız, Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve  Eğitim Bir sen İlçe Temsilcisi Mustafa ELMAS´ın katkılarıyla İlçemizden BİST Fen Lisesi, Sebahat İsmet Erdem Anadolu Lisesi, Reşadiye Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Metal Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesinden toplam 80 öğrenci katıldı. Projede Reşadiye Borsa İstanbul Fen Lisesi öğrencilerinden Mehmet Akif İnan adlı eserle Melih AKÇA, Rasim Özdenören adlı eserle Ahmet VURAL, Sebahat-İsmet Erdem Anadolu Lisesi öğrencilerinden Aliya isimli eserle Mustafa BOZTEPE ve MALKOM X isimli eserle Batuhan KOÇ dereceye girmişlerdir. Öğrencilerede ödeüllerini Belediye Başkanımız Cemil KILIÇ, Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet FEDAKARTÜRK, Şube Müdürümüz Selim BOLAT ve Eğitim Bir sen İlçe Temsilcimiz Musta ELMAS Taktim etmişlerdir. Emeği geçen Belediye Başkanlığımıza Yöneticilerimize, Öğretmen ve Öğrencilerimize teşekkür ederiz..
Eğitim Bir Sen-Tokat 1’Nolu Şube Öncülüğünce Tokat Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Katkılarıyla Gerçekleştirilen ’Bir Bilenle Bilge Nesil’ Projesinin Finali Yapıldı.

16-05-201816-05-201816-05-201816-05-2018

Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Hükumet Konağı Kat1 No6 60700 Reşadiye/TOKAT - 03564613350-4613021

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.