TOKAT REŞADİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLERİ ANMA GÜNÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLERİ ANMA GÜNÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLERİ ANMA GÜNÜ

24 Kasım Günü sabah saat 09.00’da Hükümet Konağı önünde İlçe Kaymakamı ve Kurum Müdürlerinin saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait çelenk sunuldu.

Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet FEDAKARTÜRK ve Sayın İlçe Kaymakamı Turgay GÜLENÇ ile birlikte Taşlıca İlkokulunu ziyarette bulunuldu.

Akşam Kutlamaları için İMKB Ortaokulun Çok Amaçlı Salonunda kutlama hazırlıkları yapıldı. Akşam ise kutlamaların yapıldığı salonda davetliler. İlçe Kaymakamı Turgay GÜLENÇ, Kurum Müdürleri, Emekli Öğretmenler ve 430 yakın davetli katılım sağlandı. Davetlilere yemek ikram edildi.

Programda İlçe Kaymakamı Turgay GÜLENÇ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet FEDAKARTÜRK günün anlam ve önemini anlatan konuşma yaptılar. Konuşma sonrasında şiir, kompozisyon ve resim yarışmaların dereceye giren öğrencilere ödüller ve hediyeler verildi.

 Kutlamaların sonunda Milli Eğitim Çalışanı Mustafa Şafak ÜNAL, Müzik Öğretmen Osman Çağatay KAYA ve Sağlık Personeli Mustafa POLAT davetlilere doyumsuz müzik ziyafeti sundular ve öğretmenler katılımı ile doyasıya eğlendiler. Günün anlamına yakışır şekilde bu senenin Öğretmenler Günün Kutlanmış Olundu. Emeğe geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.


Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Hükumet Konağı Kat1 No6 60700 Reşadiye/TOKAT - 03564613350-4613021

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.