TOKAT REŞADİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Reşadiye´ de Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Reşadiye´de coşkuyla kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Reşadiye´ de Coşkuyla Kutlandı.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TÜM YURTTA OLDUĞU GİBİ REŞADİYE´DE COŞKUYLA KUTLANDI

Reşadiye Spor Salonu’nda düzenlenen kutlama programına Kaymakam Turgay GÜLENÇ’in yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Hasan GÜNAY , Belediye Başkanı Cemil KILIÇ  ve  İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Selim BOLAT, kent protokolü, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95. Yıldönümü kutlamaları için İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Selim BOLAT’nın günün önemini anlatacak konuşması yapması ardından etkinlikler başlamış oldu. 

Olumsuz hava koşulları nedeniyle Reşadiye Spor Salonu’nda devam eden program,  Reşadi ye Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin Halk Oyunları Ekibi tarafından sunulan gösterilerle devam etti. Reşadiye İ.M.K.B. Ortaokulu ve Reşadiye İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler ilgiyle izlendi.

23 Nisan konulu birbirinden güzel şiirlerin okunmasının ardından sahneye çıkan anaokulu öğrencilerinin gösterileri büyük beğeni topladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında Reşadiye Atatürk Ortaokulu öğrencilerinden oluşan koro tarafından şarkılar seslendirildi.

Programın sonunda sahneye inen Kaymakam Turgay GÜLENÇ, İlçe Jandarma Komutanı Hasan GÜNAY ve Belediye Başkanı Cemil KILIÇ  Türkiye genelinde, İl genelinde ve ilçe genelinde yarışmalarda başarı olan öğrencilere madalya  verildi.

      

Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Hükumet Konağı Kat1 No6 60700 Reşadiye/TOKAT - 03564613350-4613021

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.